Evden Eve Nakliyat İstanbul

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti gerektiyinde eşyalarınızı depolama hizmeti sunmaktayız bu konuda istediginizde eşyalarınızı paketlenmesi yapılır ve depolanması yapılır ev bu konuda istediginizde yeni evinize kurumu yapılır 7/24 hizmetinizdeyiz

Eşya barındırma, şirketimizin icra ettiği güvenli hizmet yelpazesi programında bulunmaktadır. Eşya muhafazası, muhafaza edilmesi zorunlu olan bir malzemenin (örnek olarak makineler ve motorlu araçlar, iş yeri eşya ve malzemeleri, meskenlerinizde mevcut olan eşyalar, muhafaza etmeniz gerektiğini düşündüğünüz fazlalık ev eşyaları, önemli kutular ve buna benzer eşya ve malzemeler) kapalı depolama binalarında ve özel imal edilmiş bölmelerde muhafaza edilmesi sürecidir.

Kuruluşumuz, İstanbul’da ev taşıma ve işyeri taşımacılığı işlemleriyle birlikte, hizmet sunduğu birey ve kuruluşların gereksinimleri mukabilinde müsait bir fiyatlandırmayla belli süreçte eşya barındırma işlemleri de uygulamaktadır. 1 seneliğine yahut daha fazla zaman kapsamlı eşya koruma sözleşmelerinde tek sefere mahsus olacak şekilde nakliyat bedelsizdir.

Haftanın tüm günleri güvenlik elemanları vasıtası ile muhafaza altında bulunan depolama merkezlerimiz, her türlü afet durumuna karşılık da ayrıca güvencelidir.

Sigorta yapılmak suretiyle korumaya alınan emanetleriniz, olasılık dahilindeki hasarlara karşın güvence kapsamı içerisine dahil edilmiş olacaktır.

Kuruluşumuzca uygulanan eşya depolama bedelleri , fazlasıyla ekonomik oranlardadır. Önceden tespit edilen dışında ekstra maliyet ilave edilmemektedir. Tüm maliyet, ekspertiz aşamasında müşterilerimize söylenmektedir. Müşterilerimizin razı olmalarının amaçlandığı eşya barındırma faaliyetlerinde, lüzumlu olan tüm hususlar kuruluşumuzca hesap edilmiştir.

Güvenli bir kuruluşa eşya ve malzemelerinizi emanet verme düşüncesindeyseniz, kurumumuzun eşya muhafaza hizmetleri tam olarak sizin içindir. Güvenilirliği tescillenmiş eşya muhafazası organizasyonumuzda, işletmemiz açısından asıl önemli olan etken devamlı olarak müşteri memnuniyetinin kazanılmasıdır.

Eşya Depolama